Коли можна не зупинятися на вимогу поліцейського

За правопорядком на українських дорогах спостерігає велика кількість поліцейських. Водії повинні виконувати їх вимоги. Однак, не завжди... Сьогодні ми розповімо, коли можна не зупинятися на вимогу співробітника поліції.

Коли можна не зупинятися на вимогу поліцейського - today.ua

Іноді правоохоронці з якихось причин зупиняють машини, в той момент, коли це може призвести до ДТП. В цьому випадку водій повинен зупинитися там, де немає ризику дорожньої аварії.

Автомобілісти можуть сміливо їхати далі, якщо співробітник поліції з'являється несподівано, до цього ретельно маскуючись. Правоохоронці не повинні маскувати патрульний автомобіль. В цьому випадку можна їхати далі, так як це можуть бути фальшиві поліцейські. Але на найближчому посту потрібно повідомити про інцидент, щоб до вас не було ніяких претензій.

Крім того, автомобілісти не зобов'язані виконувати вимоги поліцейських, які одягнені не по формі. Наприклад, якщо зверху на форму надіта громадянська курточка.

У темний час доби на поліцейському повинен бути світловідбиваючий жилет. Якщо немає, то його вимоги можна не виконувати. Але про це потрібно повідомити на найближчому посту поліції.