Коли міняти рідини в автомобілі? Дивимося на календар

Багато водіїв, які контролюють, коли потрібно міняти рідини в автомобілі, орієнтуються на пробіг. Однак, масло, гальмівну рідину, антифриз потрібно міняти і в залежності від часу...

Коли міняти рідини в автомобілі? Дивимося на календар - today.ua

Так, гарантійний термін зберігання бензину становить 1 рік з дня виготовлення. З цього виходить, що не потрібно запасатися цим паливом на кілька років вперед.

Моторне масло рекомендується міняти раз в 1 рік, так як воно в процесі експлуатації змінює свої характеристики. Згодом масло вже не може належним чином захищати деталі від зносу.

У свою чергу, часовий інтервал для заміни охолоджуючої рідини можна знайти в мануалі автомобіля. Однак, виробники часто на упаковці вказують її термін придатності. Цю рідину рекомендують міняти кожні 5 років.

Гальмівну рідину досвідчені водії міняють раз в 2-3 року, адже вона має здатність поглинати вологу з навколишнього середовища з усіма звідси наслідками.

Коли міняти рідини в автомобілі? Дивимося на календар

Рідину в автоматичних коробках передач і варіаторі слід міняти кожні 5 років. У механічних коробках передач часовий проміжок трохи довше - раз в 7 років.

Крім того, раз на 7-8 років потрібно міняти рідину гідропідсилювача керма, так як з часом в ній накопичуються домішки. В іншому випадку будуть проблеми з насосом гідропідсилювача.

Раніше ми розповіли про те, як перевірити двигун при покупці б/в автомобіля.