Kia показала новий Sportage в базовій комплектації

У Південній Кореї вже почалися продажі Kia Sportage нового, п'ятого, покоління. Щоб відсвяткувати цю подію, компанія Kia показала багато фотографій свого нового компактного кросовера.

Kia показала новий Sportage в базовій комплектації - today.ua

Судячи з усього, перед нами глобальна модель Sportage в базовій комплектації.

У базовій комплектації салон виглядає досить скромно. Ми помітили маленький монохромний екран інформаційно-розважальної системи, кондиціонер і просту обробку салону. Заради справедливості потрібно сказати, що щиток приладів все-таки цифровий.

Kia показала новий Sportage в базовій комплектації У більш дорогих комплектаціях салон виглядає привабливіше і у них більше сучасного обладнання, передових систем комунікації, а також систем допомоги водієві і активної безпеки. У топових комплектаціях є два 12,3-дюймових екрана.

Довжина глобальної моделі нового Sportage становить 4660 мм, а колісна база - 2755 мм. Європейська версія, яка дебютує восени поточного року, буде менше за рахунок більш короткої колісної бази.

Kia показала новий Sportage в базовій комплектації Не у всіх країнах буде продаватися Kia Sportage п'ятого покоління в базовій комплектації (її ціна, до речі, становить 24 000 доларів). Наприклад, таку версію зі старим екраном і звичайним кондиціонером навряд чи запропонують покупцям в Європі та США.

Kia показала новий Sportage в базовій комплектації Раніше в Мережі показали оновлений позашляховик Kia Telluride.