Kia показала новий Sportage для Європи

Компанія Kia показала зображення-тизери європейської версії Kia Sportage нового покоління. Продажі цієї новинки в Європі почнуться до кінця 2021 року.

Kia показала новий Sportage для Європи - today.ua

Офіційна презентація глобальної версії Kia Sportage нового покоління відбулася кілька місяців тому. Судячи з усього, європейський Sportage від глобальної версії буде відрізнятися укороченою колісною базою, а також глухими задніми стійками даху і зменшеним склом п'ятої двері.

Довжина глобальної версії Sportage становить 4660 мм, а колісна база - 2755 мм. Європейська версія буде трохи менше. Зате у цих автомобілів буде, мабуть, однакова ширина і висота.

Kia показала новий Sportage для Європи У лінійку двигунів увійдуть кілька силових агрегатів. Європейцям також запропонують версію з повноцінною гібридною силовою установкою PHEV. Така силова установка буде складатися з 1,6-л бензинового двигуна з турбонаддувом, електромотора і літій-іонного полімерного акумулятора на 13,8 кВтг.

В Україні зараз Kia Sportage в базовій комплектації коштує від 513 645 гривень. Він оснащується 1,6 л бензиновим мотором, який працює разом з 6-ступінчастою механічною коробкою передач.

Kia показала новий Sportage для Європи Раніше в Мережі показали оновлений позашляховик Kia Telluride.