Kia адаптує свої автомобілі для бездоріжжя

Компанія Kia в США подала патентну заявку на назви Sorento X-Line, Sorento X-Pro, Telluride X-Line та Telluride X-Pro. Значить, ці моделі отримають спеціальну позашляхову версію.

Kia адаптує свої автомобілі для бездоріжжя - today.ua

Першим у жовтні 2021 року дебютував Kia Sportage у модифікації X-Pro. Від стандартної версії він відрізняється, наприклад, стандартним повним приводом, позашляховими шинами BF Goodrich, селектором режимів руху Terrain Mode та спеціальним обладнанням.

Тепер такі ж "позашляхові" версії отримають моделі Sorento та Telluride, що має залучити до них ще більше покупців.

Kia адаптує свої автомобілі для бездоріжжя Потрібно сказати, що модифікація X-Pro компанії Kia є свого роду аналогом субарівської Wilderness та хондівської TrailSport.

Sportage X-Pro отримав світлодіодні протитуманні фари, підігрів лобового скла та форсунок, матові чорні 17-дюймові колісні диски з позашляховими шинами та режим руху Terrain Mode з чотирма програмами: Normal, Sport, Smart та Snow.

За чутками, позашляхові версії моделей Sorento і Telluride можуть з'явитися у продажу приблизно в середині 2022 року. Вони, звичайно, коштуватимуть дорожче, ніж стандартні версії.

Kia адаптує свої автомобілі для бездоріжжя Нагадаємо, раніше Kia представила європейську версію кросовера Kia Sportage нового покоління.