“Капсула часу“: в Україні знайшли майже новий мотоцикл “Дніпро“ 1989

В Україні знайшли майже новий мотоцикл з коляскою "Дніпро-МТ-11" 1989 року випуску. Про нього розповів блогер Roma Urraco, який часто знаходить автомобільні "капсули часу".

“Капсула часу“: в Україні знайшли майже новий мотоцикл “Дніпро“ 1989  - today.ua

Цей "Дніпро-МТ-11" проїхав всього 811 кілометрів. Він практично весь час простояв в гаражі, але за ним добре стежили і регулярно обслуговували.

Стверджується, що власником цього мотоцикла є артист цирку, друг Юрія Нікуліна. Він доопрацював апарат для себе. Зокрема, є кофр (в ньому зберігаються запчастини), встановлено дуги безпеки. Також замінили сидіння і поставили алюмінієві захисні кожухи, щоб перенаправити потік повітря для кращого охолодження циліндрів. Більше немає практично ніяких інших відмінностей від стандартної версії.

Мотоцикл оснащується рідним двигуном обсяг 650 см3. Його потужність становить 38 к.с. Максимальна швидкість - 125 км/г. Витрата палива - 10-12 л на 100 км шляху.

Нагадаємо, що "Дніпро-МТ-11" Київський мотоциклетний завод випускав з 1984 року. Це була наймасовіша модель мотоциклів "Дніпро". На жаль, Київського мотоциклетного заводу вже давно не існує. Він остаточно збанкрутував у 2012 році.

Раніше блогер Roma Urraco показав абсолютно новий мотоцикл "Восход-3М-01" 1993 року випуску в заводській упаковці. У нього на одометрі 2,7 км.