“Капсула часу“: В Україні знайшли новий мотоцикл “Восход-3М“ 1993 року

В Україні знайшли раритетний мотоцикл "Восход-3М-01" 1993 року випуску в заводській упаковці. Його фотографії опублікував блогер Roma Urraco, який часто знаходить автомобільні "капсули часу".

“Капсула часу“: В Україні знайшли новий мотоцикл “Восход-3М“ 1993 року  - today.ua

"Восход-3М-01" виглядає абсолютно новим. Двоколісний "залізний кінь" яскраво-зеленого кольору без будь-яких пошкоджень. Він покритий заводським мастилом, немає і натяку на корозію. До наших днів навіть зберігся заводський дерев'яний ящик, документи і набір інструментів. Єдиний мінус - немає плафона на задньому ліхтарі.

Повідомляється, що цей мотоцикл стояв в гаражі з осені 1994 року, коли його купив нинішній власник. Чому його не експлуатували - невідомо.

На одометрі - 2,7 км. Але це не вказує на те, що на мотоциклі хтось все-таки їздив. Це результат калібрування приладу.

“Капсула часу“: В Україні знайшли новий мотоцикл “Восход-3М“ 1993 року Зверніть увагу, на приставку "01" в назві. Вона означає, що це остання версія "Восходу", яка з'явилася в 1991 році.

"Восход-3М-01" оснащується одноциліндровим двигуном об'ємом 175 куб. см потужністю 14 к.с. Мотор працює разом з чотириступінчастою механічною коробкою передач.

Від попередньої версії цей мотоцикл відрізняється не тільки двигуном, але також однією вихлопною трубою і спеціальною перемичкою на кермі.

Нагадаємо, раніше в Харкові знайшли ідеальний "Москвич-412" 1983 року випуску з пробігом близько 4000 км . Він майже 40 років простояв у гаражі і знаходиться практично в ідеальному стані.