Камери автофіксації порушень ПДР незабаром почнуть штрафувати більше водіїв

До кінця 2020 року в Україні камери автофіксації порушень ПДР почнуть реєструвати автомобілі, які їздять по смузі руху громадського транспорту, а їх власників почнуть штрафувати. Про це розповів заступник голови МВС Сергій Гончаров.

Камери автофіксації порушень ПДР незабаром почнуть штрафувати більше водіїв - today.ua

За словами Гончарова, нові функції камер автофіксації вже сертифіковані і пройшли метрологію.

Зараз камери автофіксації, що діють в нашій країні з 1 червня поточного року, реєструють тільки перевищення швидкісного режиму.

Раніше повідомлялося, що камери автофіксації порушень ПДР будуть реєструвати не тільки перевищення швидкісного режиму і проїзд по смузі руху громадського транспорту, а й проїзд на червоний сигнал світлофора.

Сергій Гончаров також розповів, що встановлювати камери автофіксації незабаром почнуть приватні компанії (за свій рахунок), так як занадто багато ділянок доріг, де вони потрібні. Приватники будуть деякий час отримувати кошти, зібрані зі штрафів по камерах автофіксації.

Нагадаємо, що з 19 листопада камери автофіксації порушень ПДР почали розпізнавати автомобілі на іноземній реєстрації. Тепер «євробляхери», які порушили швидкісний режим і викриті в цьому системою автофіксації, теж отримують «листи щастя».