Які послуги пропонують водіям у сервісних центрах МВС під час війни

Україна вже 27-й день бореться із російськими окупантами. Українським захисникам вдалося зупинити вторгнення супротивника вглиб країни. Тому в деяких регіонах почали працювати магазини та підприємства. Знову почали надавати послуги та сервісні центри МВС...

Які послуги пропонують водіям у сервісних центрах МВС під час війни - today.ua

На даний момент у сервісних центрах МВС можна зареєструвати новий автомобіль, куплений в автосалоні, а також зареєструвати машину, завезену з-за кордону.

Крім того, можна скласти іспити за категоріями С та СЄ. Пріоритет по черзі у цьому випадку надається громадянам, мобілізованим до Збройних Сил України, бійцям Сил територіальної оборони та працівникам правоохоронних органів.

Ще діючі послуги для водіїв – заміна посвідчення водія громадянам, які мають законні підстави для виїзду за кордон під час військового стану та видача дубліката свідоцтва про держреєстрацію транспортного засобу.

Які послуги пропонують водіям у сервісних центрах МВС під час війни Надалі сервісні центри МВС збільшать кількість послуг, які надають водії під час війни з російськими окупантами.

Раніше стало відомо, що в Україні скасували акциз та знизили до 7% ПДВ на паливо. Це нововведення діятиме до кінця війни з Росією.