Які нові автомобілі у 2022 році випустять Renault та Dacia

У 2022 році Renault Group почне випускати кілька нових автомобілів, робота над якими вже практично завершена. Французький автогігант цього року зосередиться на випуску компактних та середньорозмірних автомобілів Renault та Dacia.

Які нові автомобілі у 2022 році випустять Renault та Dacia - today.ua

У першому кварталі 2022 року Renault почне продавати компактний кросовер Renault Megane E-Tech Electrical. Це другий електричний легковий автомобіль компанії Renault (перший - Renault Zoe).

Megane E-Tech збудовано на модульній платформі CMF-EV. Його довжина складає 4,21 м, а колісна база – 2,7 м. Зовні він нагадує концепт Megane eVision 2020 року. На одній зарядці батареї він зможе проїхати 450 км.

Які нові автомобілі у 2022 році випустять Renault та Dacia Крім того, у 2022 році Renault випустить ще один кросовер – Renault Austral. У модельній лінійці французького автогіганта він замінить кросовер Kadjar, який виявився не дуже популярним серед покупців. У дизайні Austral відчувається вплив електричного кросовера Renault Megane E-Tech.

У лінійку його двигунів увійде кілька так званих "м'яких" гібридних силових установок. Надалі покупцям запропонують повністю електричну версію.

Які нові автомобілі у 2022 році випустять Renault та Dacia Що ж до Dacia, то цей бренд у 2022 році почне продавати новий кросовер-універсал Dacia Jogger. У версії на 5 осіб він коштуватиме від 16 981 доларів, а у версії на 7 осіб – від 17 844 доларів. Тобто це буде найдоступніший 7-місний автомобіль у сегменті С.

Які нові автомобілі у 2022 році випустять Renault та Dacia Крім того, за чутками, у 2022 році Dacia почне випускати свій новий великий кросовер, який називатиметься Bigster. Його ціна в базовій комплектації становитиме близько 22 тисяч євро. За своїми розмірами він буде приблизно таким самим, як, наприклад, Land Rover Discovery Sport чи Volkswagen Tiguan.

Раніше стало відомо, що Renault замінить назви деяких своїх кросоверів.