Названо документи, які потрібні військовозобов'язаним для сервісних центрів МВС після 18 травня

Автор: Максимов Віталій

Після набрання чинності 18 травня 2024 року закону про мобілізацію та військовий облік у роботі сервісних центрів МВС нічого не змінилося. Про це повідомив головний сервісний центр МВС.

Названо документи, які потрібні військовозобов'язаним для сервісних центрів МВС після 18 травня - today.ua

У повідомленні Головного сервісного центру МВС йдеться про те, що після 18 травня українцям, які хочуть отримати в територіальному сервісному центрі МВС ту чи іншу послугу, не потрібно надавати військово-обліковий документ. Пакет документів залишився таким самим, як і раніше.

Зокрема, для обміну посвідчення водія потрібно пред'явити адміністратору СЦ МВС паспорт з позначкою про місце реєстрації або ID-картку, реєстраційний номер облікової картки платника податків (ІПН), посвідчення водія.

Для перереєстрації автомобіля або для оформлення договору купівлі-продажу транспортного засобу адміністратору сервісного центру МВС потрібно пред'явити паспорт з відміткою про місце реєстрації або ID-картку, реєстраційний номер облікової картки платника податків, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, довіреність на іншу особу (при необхідності).

Популярні зараз

Чоловіки можуть не носити з собою військовий квиток: у Міноборони заявили про зміни обліку

Ще одна європейська країна заявила про намір відправити українських ухилянтів додому

Внесок 20 тис. грн: у Раді готують економічне бронювання без прив'язки до посад та зарплат

Більшість українців будуть виходити на пенсію у 65 років

Для отримання послуг потрібно заздалегідь записатися: онлайн або в терміналі у сервісному центрі МВС. Попередній запис онлайн можна зробити лише чотири рази на місяць. Передавати талон іншим особам заборонено.

Названо документи, які потрібні військовозобов'язаним для сервісних центрів МВС після 18 травня

Потрібно зазначити, що хоча для отримання послуг у сервісних центрах МВС і не потрібно подавати військово-обліковий документ, але інформація про водіїв потрапить до Реєстру військовозобов'язаних "Оберіг". Це електронна база даних для призовників, військовозобов'язаних та резервістів. Вона необхідна lkz ведення військового обліку громадян. Буде також електронний військовий обліковий документ. Це витяг з Реєстру, zrbq свідчить про обліковий статус громадянина (де він стоїть на обліку, чи придатний до служби тощо).

У Реєстр військовозобов'язаних "Оберіг" буде інформація про серію посвідчення водія військовозобов'язаного, номер посвідчення водія, дата видачі, орган, який його видав, а також термін дії та категорія ТЗ. Це означає, що водій потрапить до Реєстру військовозобов'язаних одразу після отримання посвідчення водія.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, українці тепер можуть перереєструвати автомобілі у мобільному додатку "Дія". Така можливість з'явилася наприкінці 2023 року. Система автоматично перевіряє автомобіль, а також продавця та покупця за різними базами даних. Якщо все "чисто", тобто якщо автомобіль не перебуває в розшуку, немає неоплачених штрафів і т.д., то система дозволяє продати автомобіль.

Раніше повідомляли, що в Україні співробітникам ТЦК дозволили оглядати автомобілі.