Які автомобілі українська поліція зупиняє найчастіше

Автор: Максимов Віталій

В умовах воєнного стану українські поліцейські частіше, ніж зазвичай, зупиняють водіїв для перевірки. Багато водіїв вже до цього звикли. Але є певні машини, які поліцейські зупиняють найчастіше...

Які автомобілі українська поліція зупиняє найчастіше - today.ua

Зокрема, підвищену увагу правоохоронців привертають автомобілі з тонованим склом та з тюнінгом. Насторожено ставляться поліцейські до автомобілів із встановленими кустарним способом силовими бамперами, багажниками та лебідками, зі світловими приладами, що порушують законодавство.

Крім того, не можуть правоохоронці не зупинити автомобіль із явними ознаками несправностей. Це є однією з обов'язкових причин зупинення автомобіля згідно з чинним українським законодавством.

Якщо автомобіль брудний, то є велика ймовірність, що його зупинять правоохоронці. Вони можуть подумати, що водій у такий спосіб намагається замаскувати кримінальну машину.

Популярні зараз

Українцям пропонують новий тариф на газ по 4 гривні за кубометр: що потрібно знати про таку ціну

Українців переводитимуть із централізованої на індивідуальну систему теплопостачання

Грошова допомога від ЮНІСЕФ: українці можуть отримати по 6600 грн на дитину та 3600 грн на дорослого

В Україні продають зубну пасту, яка може зашкодити зубам: з'явився список небажаної продукції

Які автомобілі українська поліція зупиняє найчастіше

Обов'язково поліцейські зупинять автомобіль, водій якого раптом починає нервувати, змінює напрямок руху, різко повертає убік. Вони подумають, що водієві є що приховувати і він не хоче зустрічатися з правоохоронцями. Агресивне керування або занадто повільний стиль руху теж привернуть увагу поліцейських.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, при зупинці автомобіля поліцейський має назвати прізвище, посаду та звання, пред'явити посвідчення, якщо того вимагає водій, та назвати причину зупинки.

Раніше повідомлялося, що Кабмін шукає можливості для будівництва першого концесійного автобану в Україні – Краковець-Львів.