Заводське лакофарбове покриття кузова машини з часом втомлюється, починає тьмяніти, покриватися нальотом, на ньому з'являються відколи й подряпини. Цей процес неминучий. Однак, є певні способи, як зберегти якомога довше свіжим і красивим лакофарбове покриття...
Деякі автомобілісти, які самостійно миють свої машини, використовують тканину підвищеної жорсткості. Через це лак на поверхні кузова стирається, а фарба отримує мікропошкодження. Згодом фарба блякне, і автомобіль виглядає вже не так привабливо, як раніше.
Цієї проблеми можна уникнути, якщо автомобіль мити безконтактним способом.
Часто водії для захисту лакофарбового покриття обтягують машини спеціальною плівкою. Є два види такої плівки - бронювальна і вінілова.
Популярні зараз
У Мережі показали інтер'єр концепту позашляховика Kraz Chumak
Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників
Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal
Бронювальну плівку використовують для захисту кузова нових або свіжопофарбованих автомобілів. Термін її служби - від 5 до 10 років.
Вінілова плівка насправді не є захисною в повному розумінні цього слова. Вона захистить кузов тільки, наприклад, від піскоструя, дорожніх реагентів, легких подряпин від гілок, але не більше того.
Також потрібно відзначити, що багато водіїв забувають про те, що потрібно обробляти кузов засобом проти корозії. Звичайно, сучасні машини мають певну ступінь антикорозійного захисту. Однак, на деяких автомобілях, особливо китайських, іржа може з'явитися досить швидко.
При обробці кузова автомобіля засобом проти корозії потрібно особливу увагу звернути на нижню частину. Саме там найшвидше розвивається корозія.