Як позбутися скрипу пластику в салоні автомобіля

Скрипи в салоні автомобіля можуть вивести з себе водія навіть з «залізними» нервами. Причин у скрипу може бути багато, особливо у старих автомобілів. Сьогодні ми розповімо, як самостійно і недорого позбудеться від скрипу пластика в салоні.

Як позбутися скрипу пластику в салоні автомобіля - today.ua

Для початку потрібно демонтувати рипучу панель і уважно її оглянути. Місця, що викликають скрип, зазвичай потерті, там є пластмасовий пил.

Можна на місце контакту наклеїти двосторонній скотч. Правда, повністю це від шуму не захистить.

Деякі водії рекомендують використовувати «грибки» 3M. Вони не дозволяють трущимся панелям деренчати і скрипіти. Після зняття панелі їх можна знову пустити в справу.

Часто водії використовують «липучки», які складаються з петельок і гачків. Це ефективний і недорогий метод. На жаль, у нього є істотний недолік - через деякий час петельки і гачечки покриваються пилом, що призводить до їх роз'єднання.

Іноді для запобігання скрипу пластика в салоні використовують тканину на шарі клею для монтажу. Цей метод майже такий же, як «грибки» 3M і «липучки».

Найпоширеніший спосіб боротьби зі «цвіркунами» в салоні - спеціальна аерозоль. Цим засобом обробляють пластикові деталі і особливо їх стики. Можна використовувати також аерозольну змазку на основі силікону. Вона довше захищає нерви водіїв.

Раніше експерти розповіли, як перед покупкою б/в автомобіля перевірити його двигун.