Як в спеку уберегти двигун автомобіля від перегріву

Перегрів двигуна може відбутися в будь-яку погоду. Але найчастіше це відбувається в спеку. В результаті мотору потрібне розбирання, діагностика і дорогий ремонт. Сьогодні ми розповімо, як уберегти двигун автомобіля від перегріву в спеку.

Як в спеку уберегти двигун автомобіля від перегріву - today.ua

У будь-якому сучасному автомобілі є кілька ступенів охолоджувальної системи. Наприклад, радіатор. Потрапляючи в його лопаті, рідина охолоджується.

Вентилятори разом з потоком зустрічного повітря нагнітають додатковий потік повітря на радіатор. Вони починають працювати, якщо силовий агрегат починає перегріватися.

Термостат відкривається під час руху автомобіля, даючи доступ рідини до розігрітого мотору.

Під час роботи двигуна помпа водяного насоса забезпечує постійний приплив і відтік рідини по всій паливній системі.

Не менш важливі шланги, що з'єднують всю систему охолодження, а також розширювальний бачок, який при перегріванні двигуна захопить зайве повітря.

Вся охолоджувальна система повинна працювати належним чином. Особливо вентилятори. В іншому випадку силовий агрегат піддасться зайвому навантаженню.

Пам'ятайте, чим вище температура за бортом - тим дбайливіше потрібно поводитися з двигуном. Дотримуйтеся акуратної манери водіння. Інакше доведеться через його перегрів кувати на дорозі в очікуванні евакуатора.

Раніше ми розповіли, як перевірити двигун при покупці б/в автомобіля.