Як дізнатися справжній пробіг б/в автомобіля

Не секрет, що багато автомобілістів при продажу своїх машин відмотують одометр, щоб отримати більше грошей. Найчастіше пробіг скручують не надто багато, але іноді мова йде про 100-300 км. Існують досить прості способи дізнатися справжній пробіг б/в машини...

Як дізнатися справжній пробіг б/в автомобіля - today.ua

Якщо Ви купуєте б/в авто, то насамперед треба перевірити його документи. Якщо їх немає, то такий автомобіль, звичайно, краще не купувати. І не забувайте, що документи теж підробляють.

Досвідчені автомобілісти знають, що зовні і в салоні автомобіль повинен відповідати цифрам пробігу на одометрі. Якщо є явні невідповідності, то не виключено, що пробіг скручували.

Придивіться до щитка приладів, можливо, ви помітите сліди, що його знімали. Електронний одометр перевіряється спеціальною програмою.

Як дізнатися справжній пробіг б/в автомобіля
Якщо у вас виникли сумніви щодо показника одометра, то найкраще заїхати на автосервіс і перевірити його на спеціальному діагностичному обладнанні. Звичайно, за це доведеться заплатити, але ви втратите набагато більше на ремонті, якщо купите «кота в мішку».

Крім того, якщо старенький автомобіль має ідеальне лакофарбове покриття, новенькі сидіння і кермо, то це теж привід задуматися. Це явна ознака, що їх фарбували або міняли.

Обов'язково перевірте історію автомобіля в електронному кабінеті водія. Там по VIN-коду можна дізнатися історію будь-якого автомобіля.