Як при купівлі автомобіля розпізнати перекупа

При покупці автомобіля на вторинному ринку існує велика ймовірність зіткнутися з перекупниками. В результаті покупка може виявитися не такою вигідною, як здавалося, а в разі, якщо розкриються серйозні технічні проблеми машини, з претензіями до перекупникові не прийдеш. Сьогодні ми розповімо, як розпізнати перекупника автомобілів...

Як при купівлі автомобіля розпізнати перекупа - today.ua

Номер телефону

На сайтах з оголошеннями про продаж автомобілів можна подивитися історію продавця, побачити інші його оголошення. Якщо на один номер телефону доводиться відразу кілька оголошень про продаж автомобілів, то, мабуть, це перекупник.

Місце огляду

При перегляді оголошень зверніть увагу на те, в якому місці пропонують оглянути автомобіль. Якщо на схожі машини пропонують одне і те ж місце для огляду, значить це перекупник.

Без подробиць

Якщо в оголошенні про продаж немає конкретики, то, швидше за все, це перекупник. Справжній власник любить в подробицях розповісти про свою машину.

Маленька хитрість

Під час розмови не уточнюйте, з приводу якого автомобіля ви телефонуєте. Продавець, якщо він перекупник, запитає, по якій машині ви телефонуєте. Можна також задати питання, відповідь на яке перекупник навряд чи знає. Наприклад, якої марки шини встановлені на його автомобілі.

Платний спосіб

Якщо продавець під якимось приводом не хоче залишити VIN-номер, то це виглядає підозріло. Перевірте в Мережі історію машини по держномеру. Обов'язково перевірте, чи співпадає VIN-код в оголошенні з номером в ПТС і на автомобілі.

Підставна особа

Іноді по телефону з оголошення відповідає одна людина, а на огляд автомобіля приходить інша. У цьому випадку від угоди краще відмовитися.

Раніше ми розповіли, як перевірити двигун при покупці б/в автомобіля.