Як просто збільшити ресурс гальм

Довговічність гальмівної системи залежить від кількох факторів, в тому числі від кліматичних умов, манери водіння і від своєчасного техобслуговування автомобіля. Сьогодні ми розповімо про те, як можна просто збільшити ресурс гальм.

Як просто збільшити ресурс гальм - today.ua

Гальмівна рідина

Для того, щоб гальма добре працювали, потрібно контролювати рівень гальмівної рідини. Деякі автомобілісти не пам'ятають не тільки, яку вони в останній раз заливали рідину, але і коли це було. Досвідчені водії проводять завмер гальмівної рідини один раз на місяць. Заодно вони перевіряють і гальмівні магістралі, щоб не було течі.

Гальмівні колодки і диски

Як просто збільшити ресурс гальм

Одні автомобілісти їздять на гальмівних колодках 50-60 тисяч кілометрів, а інші змінюють їх через кожні 10 тисяч кілометрів пробігу. На довговічність колодок сильно впливає стиль водіння, їх якість, а також надійність інших аксесуарів гальмівної системи.

Експерти рекомендують при кожному обслуговуванні гальмівних систем встановлювати нові аксесуари. Колодки потрібно міняти, якщо робочого шару залишилося менше 5 мм. Гальмівні диски змінюють, якщо на них є тріщини або сліди глибокого вироблення.

Ручне гальмо

Деякі водії забувають, що вони поставили машину на ручне гальмо, і тому починають рух з включеним пристроєм. В цьому випадку поломки не уникнути.