Як продовжити ресурс автомобіля: 5 дієвих порад

Автор: Максимов Віталій

Зараз у нашій країні нові автомобілі коштують дорожче, ніж будь-коли раніше. Тому багато автовласників, які не хочуть бути "пограбованими" дилерами, відклали покупку нових моделей і продовжують їздити на своїх старих машинах. Сьогодні ми розповімо про те, як можна просто продовжити термін служби будь-якого автомобіля.

Як продовжити ресурс автомобіля: 5 дієвих порад - today.ua

Регулярне обслуговування

Так, ми знаємо, що заміна мастила (та інших робочих рідин), шин, фільтрів і так далі не приносить особливого задоволення. Але якщо це ігнорувати, деякі агрегати і деталі можуть передчасно вийти з ладу. А це спричинить передчасні грошові витрати. Тому не забувайте про регулярне обслуговування своєї "ластівки".

Тримайте автомобіль у чистоті

Звичайно, послуги автомийки коштують дорого і до того ж витрачається час, але це допомагає зберігати і навіть продовжувати ресурс автомобіля. Через бруд та сміття, наприклад, може передчасно з'явитися корозія або зіпсуватися лакофарбове покриття.

Не потрібно годинами полірувати свою машину на кожних вихідних. Достатньо хоча б один раз на місяць її добре помити. Це стосується й салону.

Популярні зараз

Держава призначила літнім українцям 900 гривень щомісячної доплати до пенсії

Лавров назвав місто, яке є пріоритетною ціллю для російських окупантів

Обурені діями уряду словаки зібрали гроші на снаряди для ЗСУ

Українцям готують підвищення зарплати за рахунок скорочення персоналу: інформація від НБУ

Як продовжити ресурс автомобіля: 5 дієвих порад

Слідкуйте за швидкістю

Якщо дотримуватися плавного способу водіння, автомобіль прослужить набагато довше, ніж якщо лихачити, різко стартувати і гальмувати. Любителі полихачити нехай не дивуються, якщо їхній автомобіль через деякий час почне скрипіти, стукати, а також передчасно зноситься двигун і гальмівна система.

Паркуйтесь у тіні

Якщо влітку не захищати свій автомобіль від сонячних променів та гарячого повітря, то можуть отримати пошкодження лакофарбове покриття, салон та гумові деталі. Якщо немає можливості залишити машину в тіні, постарайтеся захистити її від сонячних променів. Наприклад, кузов автомобіля можна покрити спеціальним воском та герметиком.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Слідкуйте за шинами

Якщо шини накачані неправильно, це може, наприклад, призвести до вібрацій, що у свою чергу викликає підвищений знос деталей. До цього призводять і нерівномірно зношені шини. До того ж, зношені шини збільшують ризик потрапляння в ДТП.

Нагадаємо, раніше ми розповіли, як просто прибрати подряпини із пластику в салоні автомобіля.