Як правильно “перевзутися“ в літню гуму

Настав час заміни зимової гуми на літню. Зазвичай в цьому немає нічого складного. Ось тільки на деяких шиномонтажах у автомобілістів можуть виникнути проблеми. Сьогодні ми розповімо, як уникнути помилок при сезонної зміні шин.

Як правильно “перевзутися“ в літню гуму  - today.ua

Перш за все потрібно заздалегідь дізнатися, скільки буде коштувати заміна шин. В іншому випадку вартість послуги може виявитися для вас неприємною несподіванкою. Найкраще звертатися в знайомий шиномонтаж.

Часто на шиномонтажі при заміні шин можуть нав'язувати послуги, які насправді не потрібні. Подібна практика існує повсюдно. Вам також можуть запропонувати заправити шини азотом, запевняючи, що він корисніше звичайного повітря. Насправді це чергова спроба заробити на недосвідченному клієнті.

Досвідчені водії перед тим, як заїхати на шиномонтаж, перевіряють шини та диски на наявність пошкоджень. На жаль, бувають випадки, коли в майстерні можуть неакуратно виконати роботу. Не забудьте також перевірити, чи немає на колісних дисках корозії.

Як правильно “перевзутися“ в літню гуму При установці шини на диск потрібно використовувати спеціальну пасту або гель. Завдяки цьому в екстремальних умовах гума не буде провертатися.

Ні в якому разі не можна змащувати колісні болти. Це може провести до мимовільного відкручування колеса і його втрати під час поїздки.

Стрілки на боковині шини встановлюють в напрямку обертання. Якщо малюнок протектора асиметричний, виробник вказує сторону, куди повинно бути звернено колесо - всередину або назовні.

Ще один момент - з часом шини зношується, тому потрібно проводити балансування коліс. Також важливо перевіряти тиск в шинах.

Раніше ми розповіли, як перевірити двигун при покупці б/в автомобіля.