Як правильно “перевзутися“ в літню гуму

Настав час заміни зимової гуми на літню. Зазвичай в цьому немає нічого складного. Ось тільки на деяких шиномонтажах у автомобілістів можуть виникнути проблеми. Сьогодні ми розповімо, як уникнути помилок при сезонної зміні шин.

Як правильно “перевзутися“ в літню гуму  - today.ua

Перш за все потрібно заздалегідь дізнатися, скільки буде коштувати заміна шин. В іншому випадку вартість послуги може виявитися для вас неприємною несподіванкою. Найкраще звертатися в знайомий шиномонтаж.

Часто на шиномонтажі при заміні шин можуть нав'язувати послуги, які насправді не потрібні. Подібна практика існує повсюдно. Вам також можуть запропонувати заправити шини азотом, запевняючи, що він корисніше звичайного повітря. Насправді це чергова спроба заробити на недосвідченному клієнті.

Досвідчені водії перед тим, як заїхати на шиномонтаж, перевіряють шини та диски на наявність пошкоджень. На жаль, бувають випадки, коли в майстерні можуть неакуратно виконати роботу. Не забудьте також перевірити, чи немає на колісних дисках корозії.

Як правильно “перевзутися“ в літню гуму При установці шини на диск потрібно використовувати спеціальну пасту або гель. Завдяки цьому в екстремальних умовах гума не буде провертатися.

Ні в якому разі не можна змащувати колісні болти. Це може провести до мимовільного відкручування колеса і його втрати під час поїздки.

Стрілки на боковині шини встановлюють в напрямку обертання. Якщо малюнок протектора асиметричний, виробник вказує сторону, куди повинно бути звернено колесо - всередину або назовні.

Ще один момент - з часом шини зношується, тому потрібно проводити балансування коліс. Також важливо перевіряти тиск в шинах.

Раніше ми розповіли, як перевірити двигун при покупці б/в автомобіля.

Що слід негайно зробити, якщо ваш Viber зламали
Viber - уподобаний багатьма нашими співвітчизниками месенджер, який за популярністю посідає в українців чільне місце. Щодня наші співвітчизники переда...
Кейт Міддлтон і принц Вільям показали раніше неопубліковане фото сина з прадідом
Кейт Міддлтон і принц Вільям після смерті принца Філіпа поділилися раніше неопублікованою фотографією з чоловіком королеви Англії. Герцог Кембриджськи...
Банки почали списувати борги з рахунків клієнтів автоматично
В Україні набула чинності автоматичне списання боргів з банківських рахунків боржників. 23 березня набув чинності наказ Мін'юсту, за яким списання кош...
Біткоїн знову пішов вгору, але експерти обережні в прогнозах
Біткоїн знову рвонув угору. Так, 12 квітня, він злетів над позначкою в 61 тисячу доларів із космічною швидкістю. Однак експерти не пророкують головній...
Пенсія зросте більш ніж на півтори тисячі гривень: літнім українцям розповіли, яких іще підвищень їм чекати у 2021 році
Незважаючи на те, що в цьому році вже відбулося кілька етапів масштабного підвищення пенсій, виплати у 2021 році ще будуть підвищуватися. Загалом, наш...