Як підготувати автомобіль до зими: поради поліції

Автор: Максимов Віталій

В Україні скоро погодні умови ускладнюватимуться, тому настав час підготувати автомобіль до зими. Патрульна поліція розповіла водіям, як підготувати автомобіль до морозів.

Як підготувати автомобіль до зими: поради поліції - today.ua

Акумулятор

Через морози можуть бути проблеми із запуском двигуна автомобіля. Тому потрібно заздалегідь перевірити батарею та подбати, щоб із нею не було проблем.

Моторне мастило

На роботу двигуна значною мірою впливає в'язкість мастила. Перед зимою потрібно перевірити моторне мастило. Якщо є необхідність, замініть його. Також не забудьте змінити масляний фільтр.

Гальмівна система

Перед настанням заморозків обов'язково перевірте стан гальмівних колодок, підтягніть трос ручного гальма.

Популярні зараз

В Україні змінять процедуру оформлення пенсій та соціальних виплат

Названо умову, за якої Байден дозволить бити зброєю США по Росії

Пенсіонери можуть оформити пільгу від 50% до 100% на комунальні послуги

Європейська країна масово виселятиме українських біженців з житла з 1 вересня

Зимова гума

Як підготувати автомобіль до зими: поради поліції

Міняти літні шини на зимові потрібно тоді, коли середньодобова температура повітря опускається до близько +7 градусів. Краще перевзутися заздалегідь, ніж ризикувати потрапити до ДТП. Зимові шини дозволять автомобілю впевнено тримати дорогу під час ожеледиці та снігу.

Щітки склоочисника та рідина склоомивача

Щітки склоочисника повинні добре очищати поверхню під час опадів. Спеціальна рідина для склоомивача взимку допомагає позбутися льоду та снігу на лобовому склі, і не замерзає під час морозу. Досвідчені водії взимку завжди мають в автомобілі запас рідини склоомивача.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Аварійний набір

В автомобілі завжди повинні бути деякі інструменти та засоби першої допомоги, які стануть у нагоді при надзвичайній ситуації. Це домкрат, запасне колесо, дроти для прикурювання, каністра зимового склоомивача, скребок зі щіткою, буксирувальний трос, запасні рукавички, куртка або покривало.

Нагадаємо, раніше ми розповіли про те, в якій каністрі потрібно зберігати бензин.