Як перемогти склоочисники, які примерзають до скла

Автомобілісти йдуть на найрізноманітніші хитрощі, щоб в мороз щітки склоочисників не примерзли до лобового скла машини. Найчастіше безуспішно. Особливо в морози, які настали в останні дні. Однак, є один старий забутий засіб, який допоможе вирішити цю проблему.

Як перемогти склоочисники, які примерзають до скла - today.ua

Йдеться про силіконове масло ПМС-200, відоме ще з радянських часів.

Деякі водії взимку використовують силіконовий спрей, обробляючи їм лобове скло і «двірники». Його можна без проблем купити в будь-якому магазині автозапчастин. Але він захищає «двірники» від примерзання до лобового скла всього на 1-2 дня.

Зате силіконове масло ПМС-200 володіє більш тривалим ефектом. Якщо змастити ним щітки склоочисників, то вони тиждень не будуть примерзати до скла. Навіть у сильний мороз. Коштує таке силіконове масло досить дешево, а одного флакона вистачає на цілий місяць.

Як перемогти склоочисники, які примерзають до скла До речі, цим же маслом можна змащувати всі інші гумові ущільнювачі і прокладки в автомобілі.

Раніше патрульна поліція розповіла українським водіям, як взимку, в умовах сильних морозів та снігопаду, не потрапити в ДТП.