Як перед покупкою дізнатися справжній пробіг автомобіля

В Україні у деяких автомобілів, які продаються на вторинному ринку, ймовірність скрученого пробігу становить понад 40%. Це означає, що існує дуже висока можливість купити "кота в мішку". Сьогодні ми розповімо, як перед покупкою б/в автомобіля дізнатися його справжній пробіг.

Як перед покупкою дізнатися справжній пробіг автомобіля - today.ua

При купівлі б/в автомобіля спочатку потрібно перевірити його документи, у тому числі сервісну книжку про проходження техогляду. Якщо їх немає, такий автомобіль краще не купувати. Але врахуйте, що документи теж підробляють...

Досвідчені автомобілісти знають, що зовні і в салоні автомобіль повинен відповідати показанню одометра. Якщо є явні невідповідності, то велика ймовірність, що пробіг скручували.

Обов'язково перевірте стан гальмівних дисків, лобового скла, рульового колеса, дверей водія, маркування шин. Перед продажем не часто змінюють гальмівні диски або, наприклад, лобове скло, оскільки це досить дорого коштує.

Зверніть увагу на щиток приладів, можливо, на ньому є сліди, які вказують, що його знімали. Що ж до електронного одометра, то його перевіряють спеціальною програмою.

Як перед покупкою дізнатися справжній пробіг автомобіля Підозру має викликати і те, що старий автомобіль, який чимало поїздив, має відмінне лакофарбове покриття, нові сидіння та кермо. Це свідчить, що їх фарбували чи змінювали. Сидіння повинні бути зношені рівномірно, а крісло водія - трохи сильніше пасажирських.

Не забудьте перевірити історію автомобіля у Електронному кабінеті водія. Там за VIN-кодом можна дізнатися історію будь-якого автомобіля.

Якщо у вас виникли сумніви щодо одометра, то найкраще заїхати на СТО та перевірити його показання на сканері та діагностичному обладнанні.

Раніше експерти назвали автомобілі, у яких найчастіше в Україні скручують пробіг.