Як відкрити двері автомобіля, якщо центральний замок заблокував ключі у салоні

Багато водіїв стикалися з проблемою відкриття дверей автомобіля, коли центральний замок заблокував ключі в салоні. Це відбувається, наприклад, через глюк в електроніці сигналізації або центрального замка, або через випадкове натискання кнопки активації центрального замка. Сьогодні ми розповімо про те, як відкрити заблокований автомобіль.

Як відкрити двері автомобіля, якщо центральний замок заблокував ключі у салоні - today.ua

Запасні ключі

Найкраще, звичайно, скористатися запасними ключами. Цей варіант підійде, якщо є можливість з'їздити додому за ними. Або якщо хтось зможе привезти запасні ключі.

Викличте майстра

Існують фірми, які надають відповідні послуги. Правда, тут є два нюанси.

Перший полягає в тому, що майстер повинен спочатку переконатися, що автомобіль, який йому належить вскрити, дійсно ваш. Але найчастіше документи на авто якраз знаходяться в салоні. Можливо, майстер погодитися відкрити авто без документів, якщо ви їх відразу дістанете з відкритої машини і покажете.

Другий нюанс - телефон теж може залишитися в заблокованому автомобілі. В цьому випадку доведеться просити зателефонувати у перехожих.

Як відкрити двері автомобіля, якщо центральний замок заблокував ключі у салоні

Відігніть двері і натисніть на кнопку електросклопідйомника

Відгинати двері потрібно на 1-2 сантиметри, щоб можна було просунути який-небудь довгий і тонкий предмет всередину і натиснути на кнопку електросклопідйомника.

Не слід відгинати дверцята викруткою, ключами від будинку, ножем, іншими вузькими і тонкими предметами. Можна скористатися, наприклад, багнетом лопатки для снігу або простим дерев'яним кілком.

Після того, як двері відігнулись, потрібно просунути тонкий і довгий предмет (міцний дріт) в щілину між дверима і кузовом і натиснути на кнопку ЕСП. Після того, як потрапите в салон машини, не забудьте потім назад загнути двері.

Тут є один нюанс. Справа в тому, що якщо ключ знаходиться в замку запалювання, то скло може не опуститися. Це пов'язано з положенням ключа в замку. На деяких машинах є кілька положень для ключа запалювання, в яких склопідйомники не працюють.

Відігніть двері і зачепите кнопку блокування двері

Цей спосіб підходить тільки для власників старих автомобілів, у яких є такі кнопки. Про відгинання дверей ми писали раніше, тому відразу перейдемо до другої фази.

Потрібно з нитки або шнурка зробити петлю. Петлю в'яжіть так, щоб у вас в руках були обидва кінці мотузки, інакше її не вийде затягнути. Постарайтеся зачепити петлею кнопку блокування. Тепер акуратно затягніть петлю і потягніть шнурок вгору.

Підчепить дротом з гаком тягу механізму відкриття замку або важіль відкриття багажника

Як відкрити двері автомобіля, якщо центральний замок заблокував ключі у салоні На кінці міцного дроту зробіть гачок. Потім на водійських дверях відігніть гумовий ущільнювач в нижній частині скла. У цю щілину просуньте дріт і підчепить тягу механізму відкриття замку.

Якщо дріт за щось зачепився, то тягніть плавно і акуратно. Якщо нічого не виходить, то, швидше за все, ви зачепилися не за тягу механізму відкриття замку. Спробуйте ще.

Існують і інші, жорсткі, методи попадання в салон. Наприклад, можна зламати замок дверей водія або вибити бокове скло. Але це вже на самий крайній випадок, коли іншого виходу просто немає.

Використовуйте отримані знання тільки для відкриття свого власного автомобіля. Але постарайтеся найкраще не потрапляти в подібну ситуацію.

Раніше механіки розповіли автомобілістам, як потрібно підготувати автомобіль до зими, адже в холодну пору року його експлуатувати важче, ніж влітку.

ДЖЕРЕЛОSteering.com.ua
Біткоїн знову пішов вгору, але експерти обережні в прогнозах
Біткоїн знову рвонув угору. Так, 12 квітня, він злетів над позначкою в 61 тисячу доларів із космічною швидкістю. Однак експерти не пророкують головній...
Пенсія зросте більш ніж на півтори тисячі гривень: літнім українцям розповіли, яких іще підвищень їм чекати у 2021 році
Незважаючи на те, що в цьому році вже відбулося кілька етапів масштабного підвищення пенсій, виплати у 2021 році ще будуть підвищуватися. Загалом, наш...
Дочка Ольги Сумської зізналася, як над нею знущалися в школі
Ольга Сумська та її чоловік Віталій Борисюк навіть і не знали, що їх дочка переживає під час навчання в школі. Виявляється, над дівчинкою знущалися не...
У Харкові відмовилися дотримуватись у міському транспорті обмежень “червоної зони“
Регіональна комісія із надзвичайних ситуацій забороняє перевозити в громадському транспорті кількість пасажирів, що перевищує половину сидячих місць т...
Картопля: коли садити, і як вберегти молоді паростки від приморозків
Ціни на картоплю останніми роками вже такі, що навіть ті, хто раніше нехтував цим овочем, цієї весни готові взятись за лопату. Тим більше, що посадка,...