Як відкрити двері автомобіля, якщо центральний замок заблокував ключі у салоні

Багато водіїв стикалися з проблемою відкриття дверей автомобіля, коли центральний замок заблокував ключі в салоні. Це відбувається, наприклад, через глюк в електроніці сигналізації або центрального замка, або через випадкове натискання кнопки активації центрального замка. Сьогодні ми розповімо про те, як відкрити заблокований автомобіль.

Як відкрити двері автомобіля, якщо центральний замок заблокував ключі у салоні - today.ua

Запасні ключі

Найкраще, звичайно, скористатися запасними ключами. Цей варіант підійде, якщо є можливість з'їздити додому за ними. Або якщо хтось зможе привезти запасні ключі.

Викличте майстра

Існують фірми, які надають відповідні послуги. Правда, тут є два нюанси.

Перший полягає в тому, що майстер повинен спочатку переконатися, що автомобіль, який йому належить вскрити, дійсно ваш. Але найчастіше документи на авто якраз знаходяться в салоні. Можливо, майстер погодитися відкрити авто без документів, якщо ви їх відразу дістанете з відкритої машини і покажете.

Другий нюанс - телефон теж може залишитися в заблокованому автомобілі. В цьому випадку доведеться просити зателефонувати у перехожих.

Як відкрити двері автомобіля, якщо центральний замок заблокував ключі у салоні

Відігніть двері і натисніть на кнопку електросклопідйомника

Відгинати двері потрібно на 1-2 сантиметри, щоб можна було просунути який-небудь довгий і тонкий предмет всередину і натиснути на кнопку електросклопідйомника.

Не слід відгинати дверцята викруткою, ключами від будинку, ножем, іншими вузькими і тонкими предметами. Можна скористатися, наприклад, багнетом лопатки для снігу або простим дерев'яним кілком.

Після того, як двері відігнулись, потрібно просунути тонкий і довгий предмет (міцний дріт) в щілину між дверима і кузовом і натиснути на кнопку ЕСП. Після того, як потрапите в салон машини, не забудьте потім назад загнути двері.

Тут є один нюанс. Справа в тому, що якщо ключ знаходиться в замку запалювання, то скло може не опуститися. Це пов'язано з положенням ключа в замку. На деяких машинах є кілька положень для ключа запалювання, в яких склопідйомники не працюють.

Відігніть двері і зачепите кнопку блокування двері

Цей спосіб підходить тільки для власників старих автомобілів, у яких є такі кнопки. Про відгинання дверей ми писали раніше, тому відразу перейдемо до другої фази.

Потрібно з нитки або шнурка зробити петлю. Петлю в'яжіть так, щоб у вас в руках були обидва кінці мотузки, інакше її не вийде затягнути. Постарайтеся зачепити петлею кнопку блокування. Тепер акуратно затягніть петлю і потягніть шнурок вгору.

Підчепить дротом з гаком тягу механізму відкриття замку або важіль відкриття багажника

Як відкрити двері автомобіля, якщо центральний замок заблокував ключі у салоні На кінці міцного дроту зробіть гачок. Потім на водійських дверях відігніть гумовий ущільнювач в нижній частині скла. У цю щілину просуньте дріт і підчепить тягу механізму відкриття замку.

Якщо дріт за щось зачепився, то тягніть плавно і акуратно. Якщо нічого не виходить, то, швидше за все, ви зачепилися не за тягу механізму відкриття замку. Спробуйте ще.

Існують і інші, жорсткі, методи попадання в салон. Наприклад, можна зламати замок дверей водія або вибити бокове скло. Але це вже на самий крайній випадок, коли іншого виходу просто немає.

Використовуйте отримані знання тільки для відкриття свого власного автомобіля. Але постарайтеся найкраще не потрапляти в подібну ситуацію.

Раніше механіки розповіли автомобілістам, як потрібно підготувати автомобіль до зими, адже в холодну пору року його експлуатувати важче, ніж влітку.

ДЖЕРЕЛОSteering.com.ua
У “Нафтогазі“ розповіли, скільки українці заощадять з новими тарифами вже у лютому
Українці зможуть заощадити на оплаті газу після введення Кабміном граничної ціни на газ для населення 6,99 грн/куб. Уже в лютому побутові споживачі за...
Переможниця шоу “Холостяк-10“ Даша Ульянова знову самотня
«Холостяк» Максим Михайлюк і Даша Ульянова не змогли побудувати свою любов, розлучившись незабаром після закінчення проєкту. Через деякий час дівчина ...
Київстар змінив умови нарахування безлімітного інтернету: озвучені нові тарифи
Київстар ввів єдині умови для усіх користувачів мобільного інтернету. Йдеться не про основний трафік, а про використання додаткових мегабайт. Тепер ус...
Водохресні купання на Мальдівах: Полякова показала веселе відео в бікіні
Оля Полякова щороку купається в ополонці на Водохреще, але тільки не цього разу. Зірка порушила традицію, оскільки відпочиває в теплих краях. Артистка...
У столиці встановлять нові лічильники на воду, які дозволять киянам платити менше
Сучасні лічильники на воду встановили вже майже в 300 новобудовах міста Київ. У майбутньому в столиці хочуть обладнати ними інші будинки з централізов...