Як визначити, що залив підроблене моторне мастило

Навіть війна з російськими окупантами не заважає деяким шахраям продовжувати дурити автомобілістів. У продажу не так вже й рідко можна зустріти підроблене моторне мастило. Сьогодні ми розповімо, як водій може за непрямими ознаками визначити, що він залив підроблене моторне мастило.

Як визначити, що залив підроблене моторне мастило - today.ua

Так, досвідчені водії знають, що якщо у двигун потрапило підроблене мастило, то звук його роботи може трохи змінитися. Мотор почне, так би мовити, жорсткіше працювати.

Також вас має насторожити, якщо мастило швидко потемніло. Скоріш за все, його виготовили у підпільному цеху. Якщо моторне мастило продовжує залишатися світлим і темніти не збирається, то, мабуть, воно теж підроблене.

Крім того, про підробку явно свідчать кашоподібна маса під масляною заливною горловиною та сторонні домішки. До того ж врахуйте, що під час використання підробленого моторного мастила трохи падає тиск. Це можна побачити за вказівником тиску.

Як визначити, що залив підроблене моторне мастило При покупці моторного мастила зверніть увагу на його упаковку. Якщо на упаковці нерівні шви або помітний клей, такий продукт краще не купувати.

Взагалі ж ми рекомендуємо купувати моторне масло у офіційних постачальників або у великих мережевих супермаркетах.

Нагадаємо, раніше ми розповіли, як часто потрібно міняти мастило у двигуні.