Як обманюють при покупці б/в автомобілів

Загальновідомо, що у недобросовісних продавців автомобілів на вторинному ринку на озброєнні є найрізноманітніші шахрайські схеми. Експерти сервісу carVertical, вивчивши історії більше 1 мільйона автомобілів, назвали найпоширеніші методи обману покупців б/в авто.

Як обманюють при покупці б/в автомобілів - today.ua

Найчастіше продавці приховують, що автомобіль потрапляв в дорожню аварію і отримав в результаті цього пошкодження. 31% від усіх обманів при продажу б/в автомобілів припадають якраз на такий обман.

Також часто при продажі старих машин скручують пробіг. На частку цього обману доводиться 17%. Потрібно відзначити, що частіше за все маніпуляції з одометром проводять у автомобілів з дизельним двигуном.

На третьому місці - викрадені автомобілі. Покупці таких машин можуть виявитися в дуже непростій ситуації, коли їм доведеться доводити, що вони не причетні до кримінального злочину.

На четвертому місці - видача автомобілів з таксі і каршерінга за звичайні машини. У таких машин зазвичай скручують одометр, так як у них великий пробіг.

П'ятий головний спосіб обману покупців б/в автомобілів - продаж відвертого неліквіду за заниженою ціною. Продавець може переконливо розповісти, що знизив ціну тому, що потрібно "терміново продати". Однак, насправді причина може полягати, наприклад, в серйозному дефекті.

Раніше ми розповіли, як перевірити двигун при покупці б/в автомобіля.