Як насправді потрібно проїжджати через “лежачого поліцейського“

Автор: Максимов Віталій

"Лежачі поліцейські" на дорогах виконують корисну функцію. Однак іноді через них може постраждати підвіска. Існує багато рекомендацій, як проїхати штучну нерівність на дорозі так, щоб не "вбити" підвіску, але багато з них марних. Сьогодні ми розповімо, як насправді потрібно правильно проїжджати "лежачого поліцейського".

Як насправді потрібно проїжджати через “лежачого поліцейського“  - today.ua

Оптимальна швидкість для проїзду через "лежачого поліцейського" - не більше 15-20 км/год. Якщо проїжджати цю перешкоду на повній швидкості, як радять деякі "експерти" в Інтернеті, можна пошкодити елементи підвіски, а якщо дорога мокра, то можна втратити контроль над автомобілем.

Проїжджати через "лежачого поліцейського" краще не під прямим кутом, а трохи навскіс, забезпечуючи почерговий проїзд кожним колесом дорожньої перешкоди. Процес трохи розтягується в часі, і ніби проїжджаєш перешкоду на нижчій швидкості.

Крім того, можна використовувати і недоліки "лежачого поліцейського", наприклад, вирвані блоки. В цьому випадку потрібно спрямовувати одну сторону автомобіля через такий прогал, щоб знизити навантаження.

Популярні зараз

Коли закінчиться війна в Україні: прогноз російського математика

Пенсіонерам автоматично перерахують пенсії з 1 травня: які доплати отримають українці

В Україні стартувала “м'яка“ мобілізація, - Reuters

В Україні вирішили змінити правила торгівлі цигарками, алкоголем та паливом

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Деякі досвідчені водії застосовують так званий динамічний спосіб перестрибування "лежачого поліцейського". Для цього потрібно пригальмувати перед самою перешкодою (пружини передньої підвіски стиснуться). Коли гальмо відпускають, то пружини, що розтискаються, трохи піднімають передок авто, це дозволяє йому без проблем подолати перешкоду.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що у 2022 році в Україні почнуть будувати перший автобан.