Як додатково захистити моторний відсік Chevrolet Cobalt

Автор: Максимов Віталій

Chevrolet Cobalt, який випускають в Узбекистані, зараз є одним із найдоступніших нових автомобілів в Україні. Однак, у нього може забруднитися підкапотний простір. Сьогодні ми розповімо, як будь-який водій може самостійно легко вирішити цю проблему.

Як додатково захистити моторний відсік Chevrolet Cobalt - today.ua

Між бампером і радіаторами у Cobalt є дифузор, що спрямовує зустрічний потік повітря. Але він трохи не доходить до радіатора, тому частина повітря піднімається вгору. В результаті забруднюється підкапотний простір.

А брудний підкапотний простір може серйозно нашкодити двигуну. Бруд знижує теплопровідність деталей двигуна, сприяючи його перегріву. Через бруд може скоротитися ресурс каталітичного нейтралізатора. Взимку бруд із реагентами може роз'їсти ізоляцію електропроводки.

Крім того, із-за бруду не можна помітити можливе підтікання технічних рідин.

Популярні зараз

У Держприкордонслужбі повідомили, чи є загроза вторгнення росіян до Сумської області

У червні деяким категоріям українських пенсіонерів підвищать виплати

У Зеленського повідомили, коли в Україні проведуть вибори президента та Верховної Ради

В Україні з 2025 року зміняться умови виходу на пенсію

Як додатково захистити моторний відсік Chevrolet Cobalt Щоб Cobalt не мав таких проблем, досвідчені водії закривають цю щілину смугою з тонкого пластику. Завдяки цьому під капотом стає набагато чистіше.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

В Україні зараз Chevrolet Cobalt у базовій комплектації коштує 405 000 гривень. Він оснащується 1,5 л бензиновим двигуном потужністю 106 к.с., який працює разом з 5-ступінчастою механічною коробкою передач.

Раніше стало відомо, що в Україні може з'явитися новий бюджетний седан Chevrolet.