Кабмін врегулював реєстрацію автомобілів під час війни

Українці зможуть зареєструвати придбані чи ввезені в Україну автомобілі протягом 90 днів після закінчення війни. Кабмін вже затвердив відповідну постанову №190.

Кабмін врегулював реєстрацію автомобілів під час війни - today.ua

Як відомо, під час військового стану в Україні не можна внести до електронних реєстрів дані про передачу, продаж автомобілів. Це можна буде зробити після закінчення війни. Для цього компанії матимуть 90 днів.

У постанові Кабміну, зокрема, йдеться про те, що від дня скасування військового стану підприємства, які продали автомобілі, мають протягом 90 днів внести відповідну інформацію до електронного реєстру за своїм місцезнаходженням.

Нагадаємо, що до введення в Україні військового стану автомобіль потрібно було зареєструвати протягом 10 днів після покупки або розмитнення.

Тим часом, після запровадження в Україні воєнного стану життя автомобілістів дуже змінилося. Наприклад, за порушення комендантської години можуть вилучити автомобіль на користь ЗСУ чи Сил територіальної оборони. У деяких регіонах можуть вилучити автомобіль за керування ним у стані алкогольного сп'яніння.

Раніше МВС України розповіло, як водіям в умовах воєнного стану проїжджати блокпости.