Кабмін дозволив АЗС підняти ціни на бензин і ДТ

В Україні з'явилися нові розрахунки "Нафтогаз України" середньої вартості бензину і дизельного палива, від якої АЗС можуть робити свою націнку. Операторам паливного ринку дозволили підняти ціни на бензин до 30,84 гривень за літр, свідчать дані Мінекономіки.

Кабмін дозволив АЗС підняти ціни на бензин і ДТ - today.ua

Так, розрахункові ціни для бензину збільшилися з 25,82 до 25,84 гривень за літр. Значить, вартість бензину на АЗС не може перевищувати 30,84 гривень за літр.

Розрахункові ціни для дизельного палива збільшилися з 22,09 до 22,23 гривень за літр. Це означає, що вартість ДП на українських заправках не повинна бути більше 29,23 гривень за літр.

Нагадаємо, в нашій країні зараз діє державне регулювання роздрібних цін на основні види палива. Воно не стосується преміальних бензину і ДТ, які продають АЗС. Державне регулювання цін буде тривати до тих пір, поки не скасують карантин, введений через коронавирус.

"Нафтогаз України" три рази на місяць подає розрахунки Міністерству економіки, яке і встановлює максимальну ціну на паливо.

Раніше в Києві фотошпигуни помітили кілька новітніх позашляховиків Toyota Land Cruiser 300. Серійне виробництво цієї новинки почалося в минулому місяці.