Кабмін попросили знизити вартість автогазу

Кабмін України попросили зменшити вартість автогазу. На сайті уряду вже зареєстрували відповідну петицію.

Кабмін попросили знизити вартість автогазу - today.ua

Зокрема, у петиції пропонується скасувати акциз на паливо для автомобілів з ГБО, спростити реєстрацію автомобілів із газоболонним обладнанням та стимулювати розвиток ринку альтернативного палива.

Автор петиції виходить із того, що в Україні дуже багато автомобілів із ГБО, а вартість автогазу на українських АЗС скоро зрівняється із вартістю бензину. При цьому в західних країнах зазвичай газ коштує на 50% менше, ніж ціна бензину А-95.

Крім того, автор петиції стверджує, що вартість реєстрації автомобіля з ГБО у нашій країні іноді перевищує собівартість установки обладнання на 20%.

Кабмін попросили знизити вартість автогазу На момент написання цієї новини петиція про зниження вартості автогазу набрала лише 536 голосів. На її розгляд потрібно 25 000 підписів. До кінця збору підписів лишилося 86 днів. У будь-якому випадку, за ці три місяці на паливному ринку може дуже багато чього змінитися.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в Україні хочуть повернути податки на бензин та дизельне паливо. У Верховній Раді зареєстрували відповідний проект закону.