Jeep Wrangler отримав поліпшені позашляхові можливості

У Європі представили оновлений позашляховик Jeep Wrangler, який буде продаватися як модель 2021 року. Він отримав модернізований двигун і поліпшені позашляхові можливості.

Jeep Wrangler отримав поліпшені позашляхові можливості - today.ua

Оновлений Wrangler в топової комплектації Rubicon тепер має режим Off-Road+. Цей режим поліпшує позашляхові можливості автомобіля на піску і каменях, регулюючи системи ABS і ESC, педаль акселератора, контроль тяги та калібрування трансмісії.

Позашляхова система круїз-контролю Selec-Speed тепер буде вже в базовій комплектації, що, звичайно, є гарною новиною. У базовій комплектації також є адаптивний круїз-контроль, технологія Start-Stop, система аварійного екстреного автоматичного гальмування та ін.

Jeep Wrangler отримав поліпшені позашляхові можливості Wrangler тепер оснащується модернізованим 2,0 л бензиновим двигуном потужністю 268 к.с. У нього викиди СО2 на 10 гр/км менше, ніж у мотора, який був раніше. Силовий агрегат відповідає стандарту Euro-6D.

У версій Sahara, Overland і 80th Anniversary рівень викидів СО2 становить 243-251 гр/км, а у позашляхової версії Rubicon - 261-271 гр/км.

Jeep Wrangler отримав поліпшені позашляхові можливості

Нагадаємо, раніше експерти німецького журналу AUTO BILD назвали ТОП-5 кращих б/в позашляховиків для бездоріжжя.