Jeep Renegade до 2026 року стане електромобілем

Jeep зараз розробляє Jeep Renegade нового покоління. За даними європейських ЗМІ, він отримає повністю електричну силову установку, тобто стане електромобілем.

Jeep Renegade до 2026 року стане електромобілем - today.ua

Jeep Renegade зараз є найменшим кросовером у модельній лінійці Jeep (щоправда, Jeep плануює випустити новий кросовер, який буде ще меншим). Його випускають із 2014 року. До 2026 року у продажу з'явиться його нове покоління.

Новий Renegade зазнає серйозних змін порівняно з моделлю першого покоління. Головне - він буде оснащуватися електричною силовою установкою. Це дозволить компанії Jeep і надалі продавати Renegade у Європі, де постійно посилюються норми викиду автомобілями шкідливих речовин.

Jeep Renegade до 2026 року стане електромобілем

До речі, до 2030 року Jeep планує продавати у Європі лише електромобілі. Нещодавно цей американський автогігант представив перший у своїй історії електромобіль – Jeep Avenger. Мабуть, електричний Renegade отримає таку саму електричну силову установку, як і Avenger.

Jeep Avenger оснащується одним електромотором потужністю 154 к.с. і 260 Нм крутного моменту, і батареєю на 54 кВтг. Запас ходу складає 400 км. Батарею з 10% до 80% можна зарядити за 24 хвилини.

Jeep Renegade до 2026 року стане електромобілем

Нагадаємо, раніше Jeep офіційно представив новий Wrangler із гібридною силовою установкою.