Jeep показав оновлений Renegade 2022

У Бразилії компанія Jeep показала оновлений позашляховик Jeep Renegade 2022 модельного року. Приблизно такою самою буде ця модель і для українського ринку.

Jeep показав оновлений Renegade 2022 - today.ua

Jeep тестує на дорогах загального користування оновлений Renegade з 2021 року, щоправда, у сильно закамуфльованому вигляді. Інформація про цю новинку нещодавно просочилася до Мережі. Через це бразильському підрозділу Jeep довелося показати офіційні фотографії нового Renegade.

Оновлений Jeep Renegade отримав більш вузьку решітку радіатора, сигнали повороту тепер інтегровані у фари. Також змінився дизайн протитуманних фар – вони стали прямокутними та розташовуються вище, ніж раніше.

Крім того, змінився дизайн задніх світлодіодних ліхтарів та дизайн заднього бампера.

Jeep показав оновлений Renegade 2022 У салоні Renegade отримав оновлене кермо, як у Jeep Compass. Є повністю цифрова панель приладів з 7-дюймовим дисплеєм, а також інформаційно-розважальна система з 8,4-дюймовим дисплеєм.

Які зміни відбудуться в лінійці двигунів – поки що точно не відомо. Повідомляється, що в деяких країнах більше не буде версії з дизельним двигуном.

В Україні зараз Jeep Renegade 2021 модельного року коштує від 686 500 гривень. Він оснащується 4-циліндровим бензиновим двигуном потужністю 140 к.с. і 230 Нм крутного моменту, який працює разом з 9-ступінчастою автоматичною коробкою передач.

Jeep показав оновлений Renegade 2022 Раніше стало відомо, що Jeep розробляє новий компактний електричний позашляховик.