Jeep відкликає майже 200 000 гібридних позашляховиків

Автор: Максимов Віталій

Jeep відкликає у США майже 200 000 гібридних позашляховиків. Причина цього полягає у можливій проблемі з програмним забезпеченням, що може призвести до вимкнення системи обігріву лобового скла.

Jeep відкликає майже 200 000 гібридних позашляховиків - today.ua

Зокрема, під цю сервісну кампанію потрапили 139 318 позашляховиків Jeep Wrangler 2021-2024 модельних років та 59 825 позашляховиків Grand Cherokee 2022-2024 модельних років. Ці автомобілі Jeep випускав з 2 вересня 2020 по 24 серпня 2023 року, і з 23 липня 2021 по 5 грудня 2023 року.

У цих автомобілів виявлено проблеми із програмним забезпеченням (через неправильне програмування). Тому може вимкнутись система обігріву лобового скла. Це неприємна проблема. І вона може бути небезпечною під час холодів.

Вперше про те, що у автомобілів Jeep може бути проблема із системою обігріву лобового скла, стало відомо влітку 2023 року. Шість місяців знадобилося цьому американському автогіганту, щоб з'ясувати причину. У лютому Jeep оголосив про перевірку у дилерів майже 200 тисяч гібридних позашляховиків.

Популярні зараз

У Нафтогазі зробили заяву з приводу масштабної аварії на газопроводі: що буде з постачанням газу

Українці зможуть повернути частину грошей, витрачених на оплату комунальних послуг

Україна збила бомбардувальник Ту-22М3 за допомогою унікальної української розробки

Київстар, Vodafone та lifecell подбали про дешеві тарифи для своїх абонентів: який обсяг послуг можна за ними отримати

Jeep пообіцяв швидко перевірити всі позашляховики, які можуть мати проблему із запотіванням лобового скла. Якщо буде виявлено дефект, то його усунуть за допомогою простого оновлення програмного забезпечення. Усі роботи проведуть, як завжди буває у таких випадках, безкоштовно.

Jeep відкликає майже 200 000 гібридних позашляховиків

Це далеко не перша сервісна кампанія позашляховиків Jeep Wrangler та Grand Cherokee у США за останні шість місяців. Так, у листопаді 2023 року у Сполучених Штатах відкликали 32 125 позашляховиків Wrangler 4xe через небезпеку займання. У серпні 2023 року понад 160 000 позашляховиків Jeep, включаючи Grand Cherokee 2022–2023 років, було відкликано, оскільки камера заднього виду могла не відображати зображення на екрані мультимедійної системи.

Таким чином, українцям, які купують автомобілі на американських онлайн-аукціонах, потрібно уважно обирати позашляховики Jeep. Інакше можна купити автомобіль із проблемами. А в Україні ремонт коштуватиме дуже дорого.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Потрібно зазначити, що в Україну зі США щороку ввозять десятки тисяч вживаних автомобілів. Незважаючи на проблеми з логістикою, під час війни українці охоче купують американські машини. Чому? По деяким причинам. Наприклад, деяких моделей просто немає у Європі. До того ж, автомобілі в США мають краще обладнання, ніж машини в Європі.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що у 2028 році з'явиться електричний Jeep Wrangler.