Hyundai та Kia перевіряють на схильність до загоряння двигунів

Національне агентство дорожньої безпеки США розпочало технічну перевірку двигунів автомобілів Hyundai та Kia на предмет конструктивних дефектів, здатних викликати самозаймання. Потенційно небезпечними для водіїв та пасажирів може бути близько 3 мільйонів автомобілів цих автовиробників.

Hyundai та Kia перевіряють на схильність до загоряння двигунів - today.ua

У США є інформація про 161 страховий випадок з автомобілями Hyundai та Kia, коли розслідування назвало причиною займання несправність двигуна.

Якщо розслідування покаже наявність конструктивного дефекту, компаніям Hyundai та Kia доведеться відкликати для ремонту 3 млн автомобілів, випущених з 2011 до 2016 року.

Південнокорейські виробники автомобілів займаються проблемою загоряння двигунів з 2015 року. У вересні 2015 року вони оголосили перший відгук своїх машин через можливе загоряння двигунів. З того часу вони провели через це ще вісім сервісних кампаній. Перевіряли автомобілі з двигунами Theta II GDO, Theta II MPI, Theta II MPI hybrid, Nu GDI, та Gamma GDI.

У листопаді 2020 року за невиконання припису про відкликання 1,6 мільйона автомобілів за аналогічним розслідуванням, Hyundai та Kia були оштрафовані на 137 мільйонів доларів.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Hyundai розробить новий бюджетний кросовер.