Hyundai розробить маленький електричний кросовер

Hyundai планує розробити і випустити на ринок новий компактний міський кросовер, повідомляє Auto Express. Він отримає електропривід нового покоління.

Hyundai розробить маленький електричний кросовер - today.ua

Електричну трансмісію нового покоління Hyundai отримає від компанії BorgWarner, з якої недавно південнокорейський автогігант уклав угоду про співпрацю.

Очікується, що нова електрична трансмісія буде менше і легше, ніж трансмісії, якими зараз оснащуються електромобілі. Це дуже важливий момент для невеликого міського електрокара.

За даними Auto Express, потужність електричної силової установки нового покоління складе близько 180 к.с. Але малоймовірно, що для сіті-кара будуть використовувати повну потужність. Швидше за все, потужність електромотора налаштують приблизно на рівні 100 к.с. Це поставить його в один ряд з міськими автомобілями Hyundai, які оснащуються двигунами внутрішнього згоряння.

До складу силової установки також увійде батарея на 40 кВтг. Значить, запас ходу буде приблизно 322 км. Також буде можливість швидкої підзарядки батареї.

Новий електричний компактний кросовер Hyundai з'явиться в продажу в 2023 році. Скільки він буде коштувати - ще не відомо.

Нагадаємо, раніше Hyundai представив оновлений бюджетний компактний седан Hyundai Aura. У базовій комплектації він буде коштувати від 8 000 доларів.