Hyundai призупинив випуск автомобілів у Росії

Південнокорейська компанія Hyundai призупинила випуск автомобілів у Росії на невизначений термін. Причиною такого рішення називаються проблеми з логістикою та комплектуючими.

Hyundai призупинив випуск автомобілів у Росії - today.ua

Автомобілі Hyundai в РФ випускали на заводі в Санкт-Петербурзі та у Калінінграді на заводі Автотор. Проте, після запровадження західних санкцій проти РФ через повномасштабне вторгнення її військ в Україну, випуск машин на російському ринку ця компанія призупинила, як і всі найбільші у світі автовиробники.

Автотор стверджує, що він не припиняє роботу, а просто відправив своїх співробітників у відпустку до кінця травня у зв'язку з дефіцитом мікрочіпів та інших компонентів.

Hyundai призупинив випуск автомобілів у Росії Таким чином, зараз у Росії автомобілі продовжують випускати лише три заводи - УАЗ, Хавейл Мотор Рус (кросовіри F7, F7x, Jolion і позашляховик H9) та Мазда Соллерс у Владивостоці (кроссовери CX-30, CX-5, CX-9 та седан Mazda6 ). Інші автозаводи, у тому числі АвтоВАЗ, закриті.

Нові автомобілі в РФ зараз постачають лише китайські компанії. Серед них – Geely та Chery. Вони кажуть, щоправда, є проблеми з логістикою.

Тим часом через санкції в Росії перестали випускати автомобілі з автоматичною коробкою передач.