Hyundai почав продавати фургон за 11 000 доларів

У Південній Кореї почалися продажі найменшого у світі фургону - Hyundai Casper Van. Він коштує лише 11 503 доларів.

Hyundai почав продавати фургон за 11 000 доларів - today.ua

Компанія Hyundai створила фургон Casper Van на базі субкомпактного кросовера Hyundai Casper, серійне виробництво якого почалося у 2021 році. Casper – це найменший та недорогий кросовер у модельній лінійці Hyundai.

У фургона немає задніх сидінь, що дозволило збільшити вантажний простір до 940 літрів. Це цілком достатньо для автомобіля, довжина якого становить 3595 мм. З міркувань безпеки Hyundai додав металеві захисні ґрати на задні бічні вікна та заднє лобове скло разом із перегородкою.

Hyundai почав продавати фургон за 11 000 доларів Покупцям Hyundai Casper Van пропонують лише у базовій комплектації. У такій комплектації немає сенсорного дисплея інформаційно-розважальної системи, але є світлодіодні фари, задні датчики паркування, цифрова комбінація приладів, круїз-контроль, система запобігання лобовому зіткненню, система утримання смуги руху та ін. Колісні диски – 15-дюймові сталеві.

Під капотом знаходиться трициліндровий 1,0 л двигун MPI потужністю 75 к.с., який працює разом із 4-ступінчастою автоматичною коробкою передач.

Hyundai почав продавати фургон за 11 000 доларів Hyundai Casper Van у Південній Кореї коштує лише 11 503 доларів. Має багато додаткового обладнання. Наприклад, за 457 доларів можна одержати металевий багажник на дах.

Чи продаватиме Hyundai кросовер і фургон Hyundai Casper за межами Південної Кореї – поки що не відомо. У Європі такі машини могли б мати непоганий попит.

Hyundai почав продавати фургон за 11 000 доларів Раніше повідомлялося, що Hyundai розробить бюджетний кросовер.