Hyundai Accent позбудеться механічної коробки передач

Компанія Hyundai більше не буде оснащувати свій компактний седан Hyundai Accent механічною коробкою передач. Покупцям запропонують тільки версії з "автоматом". Правда, це стосується США. У всякому разі, поки...

Hyundai Accent позбудеться механічної коробки передач - today.ua

Hyundai Accent 2022 модельного року буде тільки з автоматичною коробкою передач. Це означає, що покупцям доведеться за базову версію платити приблизно на 1 300 доларів більше.

Так, якщо Accent SE з 6-ступінчастою механічною коробкою передач коштував від 16 400 доларів, то за Accent SE 2022 доведеться заплатити 17 670 доларів. А все через іншу коробку передач.

Але Accent все одно залишиться найдоступнішим автомобілем компанії Hyundai в Сполучених Штатах. Потрібно відзначити, що американцям пропонують Accent тільки в кузові седан. Хетчбек припинили випускати три роки тому.

Такий седан оснащується чотирициліндровим 1,6 л двигуном потужністю 120 к.с. і 153 Нм крутного моменту. Звичайно, двигун не дуже потужний, але він економний по витраті палива.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Volkswagen до 2030 року повністю відмовиться від використання в своїх автомобілях механічної коробки передач.