Honda розробляє новий кросовер на базі Civic

Компанія Honda розробляє абсолютно новий кросовер на базі Honda Civic нового покоління, повідомляє Autocarindia. Він дебютує у вересні 2022 року.

Honda розробляє новий кросовер на базі Civic - today.ua

У повідомленні йдеться про те, що новий кросовер компанії Honda розташовуватиметься у модельній лінійці між HR-V (на деяких ринках цей кросовер продають під назвою Vezel) та CR-V. Тобто за своїми розмірами він буде більшим, ніж Honda HR-V нового покоління.

Нагадаємо, новий HR-V дебютував у лютому 2021 року. Його довжина складає 4,3 метри. У свою чергу, довжина CR-V – понад 4,6 м. Отже, довжина нового кросовера на базі Honda Civic становитиме близько 4,5 м.

Що ж до дизайну, то новий хондівський паркетник, можливо, буде схожий на концепт Honda RS, який нещодавно дебютував. У цієї новинки буде просторий салон та великий багажник.

Honda розробляє новий кросовер на базі Civic Оскільки цей автомобіль збудують на базі Honda Civic нового покоління, то у них буде однакова лінійка двигунів. Кросовер оснащуватиметься 1,5-літровим бензиновим турбодвигуном потужністю 182 к.с. Також буде версія із гібридним варіантом.

Honda планує представити кросовер на базі Civic у вересні 2022 року. Незабаром після цього він з'явиться у продажу.

Нагадаємо, раніше в Мережі показали новий кросовер Honda.