Honda розробляє кросовер для конкуренції з Nissan Juke

Компанія Honda розробляє новий компактний кросовер, який конкуруватиме з такими моделями, як, наприклад, Nissan Juke та Toyota Yaris Cross. Про це повідомляє японське видання BestCarWeb із посиланням на власні джерела.

Honda розробляє кросовер для конкуренції з Nissan Juke - today.ua

Новий кросовер у модельній лінійці Honda розташовуватиметься під моделлю Honda HR-V. Він входитиме до сегменту B, який такий популярний у багатьох країнах, зокрема в європейських країнах.

У Європі компанія Honda зараз продає два кросовера – Honda CR-V (сегмент D) та HR-V (сегмент C). Тому випуск компактного паркетника сегмента B буквально напрошується.

Передбачається, що новий кросовер японського автогіганта буде оснащуватися гібридною силовою установкою, яка складається, в тому числі, із чотирициліндрового 1,5 л бензинового двигуна i-VTEC. Її загальна потужність складе понад 100 к.с. Завдяки літій-іонному акумулятору автомобіль зможе їздити на одній електротязі.

Як називатиметься цей паркетник – поки що не відомо. Також поки не відомо, коли розпочнеться його продаж. За чутками, процес проектування та розробки знаходиться лише на початковій стадії. Швидше за все, його продажі розпочнуться у 2023 році.

Нагадаємо, раніше експерти британського журналу WhatCar склали ТОП-10 найнадійніших кросоверів. Вони опитали понад 13 тисяч власників таких машин.