Honda представила оновлений хетчбек Honda Civic

Компанія Honda представила оновлений хетчбек Honda Civic, який буде продаватися як модель 2022 року випуску. Покупцям його запропонують в трьох комплектаціях - LX, Sport, і EX-L.

Honda представила оновлений хетчбек Honda Civic - today.ua

Honda каже, що новий хетчбек Civic повинен сподобатися молодим, активним покупцям.

Передня частина хетчбека Civic має іншу решітку радіатора, ніж седан, за рахунок включення шестикутних отворів замість горизонтальних планок. Найбільш значні зміни знаходяться ззаду. Ця модель виглядає більш компактною, оскільки задній звис і загальна довжина на 12,4 сантиметра коротше, ніж у седана.

Потрібно відзначити, що оновлений хетчбек Honda Civic пропонують покупцям з 6-ступінчастою механічною коробкою передач. У нового седана її немає.

У комплектаціях LX, Sport і EX-L є 7,0-дюймовий сенсорний дисплей приладової панелі, а також 7,0-дюймовий сенсорний дисплей інформаційно-розважальної системи. У версії Sport Touring дисплей приладів збільшений до 10,2 дюйма, а інформаційно-розважальної системи - до 9,0 дюймів.

Honda представила оновлений хетчбек Honda Civic Нагадаємо, раніше стало відомо, що Honda почала тестувати на дорогах загального користування кросовер Honda CR-V нового, шостого, покоління.