ДВС забрала у жителя Кривого Рогу автомобіль за борг у 2 500 грн

У мешканця Кривого Рогу виконавча служба забрала на штрафмайданчик автомобіль через те, що у нього накопичилося 5 штрафів за порушення ПДР. Загальна сума боргу становила лише 2 500 гривень, але машину вилучили.

ДВС забрала у жителя Кривого Рогу автомобіль за борг у 2 500 грн - today.ua

У Міністерстві юстиції наголосили, що автомобіль вилучили у зв'язку з тим, що боржник не сплатив штрафи у встановлені законом терміни та не з'являвся на виклики державного виконавця.

Тепер йому віддадуть автомобіль лише у тому випадку, якщо він сплатить заборгованість, виконавчий збір у розмірі 10% від суми боргу, витрати виконавчого провадження та перебування транспортного засобу на штрафмайданчику.

Інакше автомобіль продадуть на відкритому державному електронному аукціоні. Різницю між заборгованістю та вартістю автомобіля боржнику повернуть.

Щодо неплатника дорожніх штрафів у виконавчій службі є ще два провадження на загальну суму в 80 000 гривень.

Слід зазначити, що у Дніпропетровській області у провадженні виконавчої служби перебуває зараз 17 412 справ щодо примусового стягнення штрафів у справах про адміністративні правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що у киянина, який накопичив штрафи за півтори сотні порушень правил дорожнього руху, вилучили дорогий позашляховик. Він зумів накопичити неймовірну кількість штрафів на загальну суму близько 130 тисяч гривень.