Держава компенсуватиме кредити на автомобілі, якщо вони втрачені внаслідок боїв

В Україні пропонують, щоб держава компенсувала кредити на автомобілі, якщо вони втрачені внаслідок боїв чи окупації. У парламенті вже зареєстрували відповідний законопроект №7441-1.

Держава компенсуватиме кредити на автомобілі, якщо вони втрачені внаслідок боїв - today.ua

Зокрема, цей проект закону передбачає зупинення виплат за кредитами на автомобілі, які через війну опинилися на території бойових дій або на тимчасово окупованій території, пошкоджені або знищені під час боїв. Для цього потрібно мати підтверджуючі документи.

Заморожування кредиту для позичальників відбувається до отримання позичальником компенсації від держави.

На списання заборгованості матимуть право позичальники, метою отримання кредиту у яких, згідно з договором, є придбання автомобіля і якщо на початок повномасштабного вторгнення військ РФ не було простроченої заборгованості за договором.

Держава компенсуватиме кредити на автомобілі, якщо вони втрачені внаслідок боїв Фінустанова отримує право на компенсацію від держави. Термін подання заявок – період дії воєнного стану та 90 днів з моменту його закінчення.

Слід зазначити, що внаслідок повномасштабного вторгнення російських окупаційних військ в Україну вже знищено понад 100 тисяч легкових автомобілів українців.

Нагадаємо, поліція вже почала стежити за тим, щоби АЗС не підвищували необґрунтовано ціни.