Головні помилки водіїв, коли їх зупиняє поліція

Кожному водієві доводиться спілкуватися з патрульними поліцейськими. Деяких водіїв правоохоронці можуть зупинити кілька разів за день. При спілкуванні з поліцією головне - не зробити помилку. Інакше можна отримати штраф, в кращому випадку.

Головні помилки водіїв, коли їх зупиняє поліція - today.ua

Деякі водії, коли їх зупиняють поліцейські, відразу виходять з машини. І дарма. Правоохоронці можуть подумати, що їм є, що приховувати. Тому краще не виходити з автомобіля без запрошення.

Поліцейським подобаються водії, які, коли їх зупиняють, відразу починають виправдовуватися. Врахуйте, що більшість водіїв спочатку не знають, чому їх зупиняє поліцейський.

Дехто з водіїв за старою звичкою пропонує хабар інспектору поліції. Але потрібно врахувати, що зараз йде серйозна боротьба з хабарами. Тому вас легко можуть звинуватити не тільки в порушенні ПДР, а й в більш серйозному злочині.

Серед водіїв є такі, які відразу погоджуються з тим, що вони нібито порушили ПДР, коли їм про це заявляє поліцейський. Навіть якщо вони нічого не порушували. В цьому випадку поспішати не потрібно. Спробуйте спочатку знайти докази своєї невинності.

Досвідчені водії радять ніколи не визнаватися поліції, що випивав. Справа в тому, що у людей алкоголь з крові може виходити з різним часом.

Крім того, не забудьте, що якщо вас зупинив поліцейський, потрібно вести себе ввічливо, бути чемним. Втім, підлабузнюватися, як і надмірно жартувати, теж не потрібно.

Раніше юристи розповіли, коли поліція може оглядати поверхнево автомобіль.