Гетманцев закликав українців не купувати “євробляхи“

Голова парламентського Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев закликав українців не купувати автомобілі на іноземній реєстрації, ввезені в Україну після 31 грудня 2020 року. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

Гетманцев закликав українців не купувати “євробляхи“  - today.ua

Гетманцев підкреслив, що пільговий період розмитнення, який почав діяти в Україні з 15 червня 2021 року, є останньою можливістю легалізувати машини на іноземній реєстрації за доступною ціною. При цьому під пільги потрапили тільки автомобілі, ввезені до 31 грудня 2020 року.

"Хочу вберегти наших громадян, які передбачають придбати автомобілі на єврономерах. Не робіть помилку! Це останне пільгове розмитнення. Без варіантів", - написав нардеп.

Гетманцев назвав шахраями людей, які продають автомобілі на іноземній реєстрації, ввезені з 1 січня 2021 року. Він закликав поліцію почати перевірку автомобілів на єврономерах з метою притягнення до відповідальності осіб, які використовують їх, якщо вони не підлягають пільговому розмитненню.

Раніше стало відомо, що митниці готові працювати цілодобово для оформлення за спрощеною процедурою автомобілів на єврономерах.