Ford показав свій найекономічніший пікап

Компанія Ford представила свій новий компактний гібридний пікап Ford Maverick, продажі якого почнуться восени поточного року. Це найекономічніший пікап в "фордовській" модельній лінійці - він витрачає всього 5,8 літрів палива на 100 км шляху.

Ford показав свій найекономічніший пікап - today.ua

Maverick побудований на одній платформі з кросовером Bronco Sport. Він відноситься до компактних пікапів, тому може скласти конкуренцію паркетникам.

Гібридна силова установка складається з 2,5 л бензинового двигуна, який працює по економічному циклу Аткінсона і сполученого з безступінчатою трансмісією PowerSplit. Потужність гібридної силової установки становить 194 к.с. і 210 Нм крутного моменту. Саме така версія витрачає 5,8 літрів палива на 100 км.

Покупцям також запропонують версію з 2,0 л турбомотором EcoBoost потужністю 254 к.с. і 376 Нм крутного моменту. Ford показав свій найекономічніший пікап У базовій комплектації цей пікап отримав велику кількість обладнання і сучасних систем. Наприклад, є восьмидюймовий дисплей інформаційно-розважальної системи та комплекс систем безпеки Ford Co-Pilot360.

У базовій комплектації такий пікап буде коштувати від 19 995 доларів. Для такої машини з гібридною силовою установкою і великим набором устаткування це цілком прийнятна ціна.

Ford показав свій найекономічніший пікап

Раніше експерти британського журналу What Car? назвали п'ять кращих великих кросоверів, які можна купити в 2021 році.