Ford відкликає понад 600 тисяч позашляховиків через ризик займання

Автор: Максимов Віталій

Американська компанія Ford відкликає по всьому світу 634 тисячі кросоверів та позашляховиків. Причина такого рішення – можливий витік палива, що збільшує ризик займання.

Ford відкликає понад 600 тисяч позашляховиків через ризик займання - today.ua

Зокрема, дилери компанії Ford перевірять позашляховики Ford Bronco Sport та кросовери Escape 2020-2023 модельних років. Всі вони оснащуються трициліндровим 1,5 л двигуном.

Американський автогігант закликав власників цих автомобілів не припиняти їх експлуатувати та паркуватися на відкритому повітрі - випадки займання трапляються рідко і зазвичай не трапляються при вимкнених двигунах.

Тим не менш, Ford повідомив, що вже відомо про 20 випадків займання вищезгаданих кросоверів та позашляховиків. У трьох випадках після загоряння машин спалахнули будівлі, які знаходилися поряд. Крім того, у чотирьох випадках спалаху почалися менш ніж через п'ять хвилин після вимкнення двигуна. Також у Ford є вже кілька десятків судових позовів, пов'язаних із самозайманням автомобілів.

Популярні зараз

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

Соціальна допомога замість пенсії: які виплати отримають українці без трудового стажу

Ford відкликає понад 600 тисяч позашляховиків через ризик займання

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

На даний момент встановлено, що Ford Bronco Sport і Escape 2020-2023 модельних років може тріснути паливна форсунка, що призводить до витоку палива. Це, звісно, збільшує ризик займання.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що e 2023 році Ford зніме з конвеєра автомобіль Ford Fiesta, який випускають вже 46 років.