Ford відкликає 3,3 млн автомобілів через проблеми з коробкою передач

Автор: Максимов Віталій

Компанія Ford відкликає в США та Канаді близько 3,3 млн автомобілів через проблеми з коробкою передач, що може призвести до пошкодження транспортних засобів, можуть постраждати люди. Це одна із найбільших перевірок за всю історію цього американського автогіганта.

Ford відкликає 3,3 млн автомобілів через проблеми з коробкою передач - today.ua

Зокрема, компанія Ford перевірить автомобілі Ford Escape (2013-2019), Ford C-Max (2013-2018), Ford Fusion (2013-2016), Ford Transit Connect (2013-2021) та Ford Edge (2015-2018).

У цих автомобілів може бути пошкоджена одна з втулок, через що коробка може не переключитися в режим паркування або, навпаки, несподівано вийти з нього. В результаті автомобіль несподівано рушить з місця. Причину пошкодження втулки ще не встановлено. Можливо, це відбувається через вплив тепла та вологості.

На даний момент компанії Ford відомо про 6 випадків пошкодження автомобілів через зазначену проблему, а також про 4 постраждалих людей.

Популярні зараз

Українцям пропонують новий тариф на газ по 4 гривні за кубометр: що потрібно знати про таку ціну

Українців переводитимуть із централізованої на індивідуальну систему теплопостачання

Грошова допомога від ЮНІСЕФ: українці можуть отримати по 6600 грн на дитину та 3600 грн на дорослого

В Україні продають зубну пасту, яка може зашкодити зубам: з'явився список небажаної продукції

Ford відкликає 3,3 млн автомобілів через проблеми з коробкою передач Американський автогігант обіцяє, що його дилери уважно перевірять автомобілі, які потрапили під перевірку, і, якщо буде потреба, усунуть дефект. Усі роботи, звісно, проведуть безкоштовно.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Потрібно відмінити, що це одна із найбільших перевірок в історії Ford. У 2022 році ця компанія вже провела кілька перевірок своїх моделей.

Раніше повідомлялося, що Ford може почати продавати свій популярний позашляховик Ford Bronco у Європі.